پیشنهاد می کنیم:
اهمیت ایجاد بک لینک از دیدگاه Ken McGaffin

کاربران اینترنت ،فعال هستند نه غیر فعال . آنها از قدرت و عشق خود  برای کار با اینترنت  استفاده می کنند . خرید مقایسه ای ، آنها را تحت کنترل در می آورد .خریداران توانمند آنلاین ،؛نسبت به گذشته ، در زمینه به اشتراک گذاری اطلاعات  با دیگران و سایت های مقایسه ای  یا ربات ها خرید از دانش بیشتری  برخورداند .تا چه اندازه درباره سایت های  مقایسه ای برای محصولات  و خدمات خود  آگاهی دارید؟ در جستجو آنها باشیدو دائما آنها را کنترل کنید.

جالب توجه است که تمامی مشتریان  آنلاین از خرید واقعی  و معمول متنفر هستند  آنها فقط دوست دارند  خریدهای خوبی انجام داده و مورد کنترل قرار گیرند  ممکن است بر اهمیت همگرایی خرید آنلاین افزوده شود  چرا که مشتریانی که  از نظر زمانی در مضیقه هستند در می یابند صرفه جویی در زمان خرید آنلابن نهفته است. صرفه جویی در زمان می تواند به طور همزمان چندین و چند نیاز را  بر طرف سازد به طوری که می توان از زمان  صرفه جویی شده  برای انجام  مجموعه ای از نیازها  که به انها پرداخته نشده است،استفاده کرد.

البته بسیاری از محصولات  در حجم های زیاد نمی توانند به صورت آنلاین به فروش برسند . که البته توتو وب برای حل این مسئله برای شما راه حلی دارد .

امتیار دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5
(کسب درآمد)