نحوه استفاده از قالب وردپرس

با استفاده از عناصر کد کوتاه WPBAKERY Visual Composer ، این موضوع به شما امکان می دهد صفحات نامحدود و منحصر به فرد را به راحتی بسازید. همه اجزایی مانند لوگو ، منو ، نوار کناری و غیره به طور خاص برای موضوع ساخته شده اند و می توانید به راحتی آن اجزا را بدون نیاز به کدهای دیگر ، در گزینه های تم پنهان یا حذف کنید. شما می توانید به سرعت صفحات از پیش ساخته شده ای را که دارای Oneclick Import هستند ، ویرایش کنید. با تشکر از گزینه های عملکردی موجود در بخش ها ، می توانید همه عناصر ناخواسته را پنهان یا حذف کنید. شما پشتیبانی 7/24 را از تیم پشتیبانی اختصاصی ما دریافت خواهید کرد ، که در سطح 5 ستاره است

پشتیبانی

جذابیت طراحی هنگام ایجاد وب سایت ممکن است معنی همه چیز را نداشته باشد زیرا هنگام خرید محصول ، یکی از مهمترین مسائل پشتیبانی مشتری است. مهم نیست که چقدر خوب به نظر می رسد ، اگر خدمات پشتیبانی خوبی از مشتری دریافت نکرده اید ، مجبور خواهید شد از یک محصول صرف نظر کنید. در صورت وجود اشکال قابل حل (که تا به حال رخ نداده است) ، در صورت استفاده از الگوهای ما برای تقویت وب سایت شما ، یا به صورت رایگان هر یک از موضوعات وردپرس خود را که می خواهید از نمایه Themeforest خود ارائه دهیم ، مبلغی به شما بازگردانده می شود.

پیشنهاد می کنیم:
دانلود رایگان قالب وردپرس Kerge - CV Resume Theme
نتایج ترجمه
به روز رسانی ما هر گزینه احتمالی را که برای موضوع درخواست می کنید اضافه می کنیم و همچنین در صورت وجود اشکال ، بلافاصله تم های خود را به روز می کنیم. برای به روزرسانی تم خود تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی یک دکمه کلیک کنید و سپس به روز رسانی به طور خودکار بر روی سرور شما نصب می شود. تم از WP 3.0+ و تمام نسخه های بعدی پشتیبانی می کند. ما مرتباً به روزرسانی های وردپرس را دنبال می کنیم و بر این اساس کدهای مهمی را که باید به روز شوند ، به روز می کنیم.
وردپرس 5.0+ و گوتنبرگ

با استفاده از آخرین به روز رسانی اصلی تیم وردپرس ، ممکن است در استفاده از WPBAKERY Visual Composer در اکثر وب سایت ها مشکلی ایجاد شود. ما همه موضوعات خود را بررسی کرده ایم و مشکلاتی را که در نسخه فعلی وردپرس وجود دارد برطرف کرده ایم. علاوه بر این ، تیم پشتیبانی اختصاصی ما خوشحال خواهد شد که در صورت داشتن مشکل با WP 5.0 به شما کمک کند.

SEO و بهینه سازی سرعت صفحه

ما همه چیز مربوط به سرعت صفحه و SEO را محاسبه می کنیم که بیانگر رضایت بازدیدکنندگان وب سایت شما ، موتورهای جستجو و مصرف منابع سرور است. به منظور حفظ سرعت سایت و نرخ SEO در بالا ، ما همه جزئیات را با دقت پردازش می کنیم. به لطف موضوعی که به طور یکپارچه با افزونه های مهم مانند SEO SEO توسط Yoast کار می کند ، می توانید زمان و منابع سرور زیادی را ذخیره کنید. همانطور که سند آماده شده ما را روی سیستم وردپرس خود اعمال می کنید ، با بیش از 85 درصد سرعت صفحه ، تبدیل وب سایت خود را به حداکثر می رسانید.

زبان و ترجمه

به طور استاندارد ، می توانیم همه خطوط متن را به صورت قابل تبدیل به زبان های مختلف کدگذاری کنیم. پس از اتمام موضوع ، یک فایل .POT قرار می دهیم که همه این رشته های متنی را با فرمت قابل تبدیل به زبان های مختلف در پوشه زبان موضوع ذخیره می کند. هنگامی که می خواهید وب سایت خود را از انگلیسی به زبان دیگری ترجمه کنید ، می توانید به راحتی هر خط را با استفاده از برنامه ای مانند PO EDIT به زبان مورد نظر خود ترجمه کنید. دستورالعمل های مورد نیاز برای انطباق موضوع با زبان های مختلف در اسناد ما موجود است.

چیدمان صفحات

می توانید از گزینه های سمت چپ ، راست کناری و عرض کامل در طرح بندی صفحه و پست استفاده کنید و می توانید در هر صفحه و پست یک نسخه منحصر به فرد ایجاد کنید. این موضوع به راحتی شما را قادر می سازد تا هر صفحه ای را که تصور می کنید با استفاده از ویژگی هایی که برای ایجاد سبک صفحات Onepage و Multipage اضافه کرده ایم ایجاد کنید.

امتیار دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5
(کسب درآمد)