طراحی اپلیکیشن

کسب و کار حرفه ای با اپلیکیشن حرفی برای گفتن داره !

اشتراک در شبکه های اجتماعی

به اشتراک گذاری محتویات اپلیکیشن شما در جهت افزایش بازدید کسب و کار شما و افزایش فروش و در نتیجه برندینگ شما کمک شایانی خواهد نمود.

ارسال نوتیفیکیشن

با ارسال نوتیفیکیشن در اپلیکیشن های همراه ، ارتباط تعاملی موثر با کاربرانتان بر قرار کنید

پشتیبانی حرفه ای مشتریان

ایجاد فضای تعاملی در جهت خدمات رسانی بهتر نیازمند فضایی دارد تا بتوانید با کاربران خود ارتباط بگیرید یکی از این ابزارهای پشتیبانی در اپلیکیشن ها موبایل نحفته است .

امنیت اطلاعات

اپلیکیشن های موبایل همیشه مورد توجه هکر ها جهت نفوذ قرار گرفته است .و هرگونه حفره ای می تواند عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد

امکانات پیشرفته

امکانات مدیریتی اپلیکیشن های موبایل که توسط توتو وب طراحی خواهند شد شما را قادر خواهد ساخت تا هز زمان که در نظر داشتید بتوانید خودتان اپلیکیشن را ویرایش کنید.

کاهش هزینه های تبلیغات

با حضور اپلیکیشن شما در تلفن های همراه مشتریان می توانید به قدرت برندینگ کسب و کار خود رونق ببخشید و در هزینه های تبلیغات خود صرفه جویی کنید.

اپلیکیشن

اپلیکیشن (Application) نوعی نرم‌افزار کامپیوتری می باشد که برای سیستم عامل های تلفن همراه طراحی می شود.اپلیکیشن ها برای سیستمهای های اندروید و IOS ساخته شده اند که با وجود پیشرفهای روزانه و آپدیت کردن ، امکانات آنها افزایش یافته و شما را بهتر یاری خواهند داد . با این وجود توسعه دهندگان اپلیکیشنها این هدفه را دنبال می کنند که یک اپلیکیشن را طوری طراحی کنند که برای انواع سیستم عامل ها و دستگاههای مختلف دیجیتال کاربردی باشد.. مانند اپلیکیشن کروم که بعنوان مرورگر اینترنت برای دستگاههای pc و تبلت و موبایل قابل استفاده و قابل اجراست.

دسته بندی اپلیکیشن ها:

آموزشی ، ارتباطی ، پزشکی ،فروشگاهی ، شبکه های اجتماعی ، کتاب ها ، موسیقی ، مذهبی ، ورزشی ، اپلیکیشن های پرداخت ، اپلیکیشن های آب و هوا ، آشپزی و رستوران و…