طراحی سایت آرایشگاه

طراحی سایت آرایشگاهی:

با مدرنیته شدن جامعه بسیاری از مشاغل به فکر بروز کردن شغل خود هستند.
بسیاری از مشاغل فقط باید به صورت سنتی به مشتریان خود خدمات ارائه دهند ، کسانی که به شغل آرایشگری مشغول هستند نیز جزئی از این مشاغل است.

با ما همراه باشید تا با هم مرور کنیم که طراحی سایت آرایشگاه چه مزیت هایی می تواند برای شما داشته باشد.اگر شما صاحب سالن زیبایی مردانه یا زنانه هستید تیم ما به شما کمک می کند تا یک سایت منحصر به فرد با ویژگی هایی که برای شما قابل توجه خواهد بود داشته باشید تا در میان رقبایتان خوش بدرخشید.

طراحی سایت آرایشگاه

امروزه با توجه به مدرن شدن جامعه و سوق افراد به فضای مجازی داشتن سایت برای سالن زیبایی خود می تواند به برند شدن سالن و افزایش مشتریان شما بیفزاید.
شما می توانید خدماتی همچون تعیین وقت در سایت خود ایجاد نمایید و مشتریان می توانند به صورت آنلاین و درگاه پرداخت بیعانه خود را پرداخت نماید.
بهتر است برای زمان خود و مشتریان خود ارزش قائل شوید به جای وقت گذاشتن های طولانی بابت نشان دادن نمونه کار های خود به مشتریان عزیزتان به خصوص به عروس های نازنین به صورت حضوری می توانید با داشتن سایتی حرفه ای و ایجاد آلبوم تصاویر این اجازه را به مشتریان خود بدهید تا با انتخاب درست و هوشمندانه به سالن شما مراجعه کنند.
شاید برای شما این سوال پیش بیاید ، خیلی از خانم ها (عروس خانم ها) نگران این موضوع هستند سایت فضای آزادتری دارد و آقایون می توانند به راحتی به عکس ها دسترسی داشته باشند برایشان ناخوشایند است که عکسشان در سایت قرار بگیرد ؟!
شما نگران این موضوع نباشید ، مااین اطمینان را به شما می دهیم بتوانید با خیالی آسوده عکس ها را در سایت بارگذاری کنید و با احراز هویت ساده فقط خانم ها دسترسی به آلبوم عکس ها داشته باشند.
آیا تا کنون به مشتریانی که بار اول به شما مراجعه کرده اند توجه کرده اید؟چقدر نگران آخر کار هستند؟و مداوم به شما سفارش می کنند که کار تمیزی می خواهند!! به نظر شما اگر بتوانید اطمینان آن ها را به دست آورید مشتریان شما بیشتر نمی شود؟
شما می توانید با ساخت پروفایل به منظور معرفی همکارانتان اعم از سابقه ، مدارک و تجربه ی آنها این اطمینان را به مشتریان خود بدهید تا با اطمینان بیشتری به سالن شما بیایند.
شما می توانید با تولید محتوای مناسب نسبت به افزایش بازدید سایت خود اقدام نمایید و با استفاده از خبرهای مختلف مربوط به شغلتان بازدید کنندگان زیادی را جذب سایت خود کنید و سایت خود را در صفحات اول مرورگر ، جزئی از سایت های برتر ببینید.

این نکته حائز اهمیت است؛از طریق چت آنلاین با مخاطب خود ارتباط برقرار کنید ، پاسخ به سوالات آنها این شانس را به شما می دهد تا مخاطبین را به مشتری تبدیل نمایید.
در کار خود حرفه ای هستید؟ از سراسر کشور خیلی ها هستند که مشتاقند از شما آموزش ببینند؟ امکان رفت و آمد وجود ندارد؟ تو دنیای تکنولوژی امروزی این مسئله ی نگران کننده ای نیست ، شما می توانید این فاصله ها را از بین ببرید و به آنها آموزش مجازی بدهید ، با کمک وبینار (آموزش آنلاین) دانش خود را در اختیار دیگران قرار دهید.
طراحی سایت آرایشگاه می تواند شعبه ی دوم شما باشد و مشتریان شما را افزایش دهد.
موارد مهمی که برای افزایش مشتری باید در نظر داشته باشید شفاف سازی برای مشتریان است .اگر به صورت شفاف و واضح با مشتریان خود صحبت کنید مطمئن باشید بیشترین راه را برای افزایش مشتری پیموده اید.ما به شما توصیه می کنیم یک لیست از قیمت خدماتتان حتی به صورت تقریبی را در سایت قرار دهید ، این باعث افزایش مشتریان برای گرفتن خدمات آرایشگری در سالن شما می شود.

این اطمینان را داشته باشید تا حرفه ای شدن شما همراه و کنار شما هستیم

ویژگی های مهم  طراحی سایت آرایشگاه

 1. داشتن بخشی جهت معرفی خدمات آرایش عروس و داماد

 2.  آموزش مهارت ها در قالب وبلاگ

 3. قابلیت افزودن و مدیریت آلبوم ها

 4. قابلیت دریافت نوبت بصورت آنلاین

 5. ارتباط آسان و سریع تر با مشتریان آرایشگاه

 6. معرفی آرایشگران همراه با پروفایل آن ها

 7. ویژگی پرداخت آنلاین مبالغ از طریق درگاه پرداخت اینترنتی

 8. معرفی مدل های آرایشی روز دنیا

 9. ارائه افتخارات و مدارک فنی معتبر

 10. تاریخچه سالن زیبایی و آرایشگاه شما

 11. دوره های آموزشی زیبایی و آرایشگری

 12. نمایی از سالن آرایشگاه

 13. لیست نرخ خدمات آرایشگاه