بسیاری از مردم عادت کرده اند نیازهای خود را از طریق اینترنت برطرف کنند . بسیاری از کاربران ترجیح می دهند ملک یا زمین برای خرید یا اجاره را در مرورگرها جست و جو کنند تا بخواهند به روش سنتی عمل نمایند بنابراین کارشناسان املاک باید خود را با نیاز کاربران تطبیق دهند .

 

طراحی سایت قزوین

صرفه جویی در هزینه

شما می توانید با طراحی یک وب سایت به مراتب با هزینه ی بسیار کمتر از راه اندازی شعبه اقدام نمایید .

طراحی سایت قزوین

صرفه جویی در زمان

با طراحی وب سایت املاکی می توانید با پاسخ به سوالات مشتریان از طریق چت آنلاین و راه های ارتباطی دیگر در وقت کارشناسان املاک خود و مشتریان صرفه جویی نمایید .

دریافت اطلاعات مشتریان

با طراحی وب سایت املاکی حرفه ای می توانید در هنگام ثبت نام اطلاعات کاربران خود اعم از شماره تماس ، نام ، نام خانوادگی ، ایمیل و هر آنچه که نیاز دارید را به دست آورید تا در صورت نیاز بتوانید پیگیری های لازمه را انجام دهید . همچنین با توجه به جست و جوی کاربران می توانید نیازهای آنهارا شناسایی نمایید و بهترین پیشنهاد هارا به آنها بدهید.

داشتن دیتای کلیه فایل ها به صورت یکپارچه

با داشتن سایت و ثبت فایل های خود در سایت می توانید گزارشات متنوعی از کلیه فایل های ثبت شده دریافت کنید و این گزارشات می تواند شما را در فرآیند بازاریابی و تصمیم گیری برای توسعه کسب و کار بسیار کمک کند.

طراحی سایت قزوین

ارائه خدمات در مکان های وسیعتر

وب سایت شما را محدود به یک مکان خاص نمی کند ، شما می توانید با طراحی وب سایت املاکی در سطح بزرگتر فایل ملک هارا داشته باشید و خود را محدود به یک شهر نکیند. اگر در شهرتان ملک قیمت بسیار بالایی دارد و خرید و فروش در آنجا کم است می توانید از ملک های شهر دیگر استفاده نمایید . فقط کافیست تبحر لازمه را در خرید و فروش ملک داشته باشید .

نمایش موقعیت جغرافیایی ملک

می توانید موقعیت جغرافیایی ملک را به درستی بر روی گوگل مپ نشان دهید .

طراحی سایت قزوین

مشاهده املاک به روز شده

بزرگترین دغدغه نداشتن اطلاعات بروز در رابطه با ملک است که شما می توانید در هر زمان اطلاعات ملک مورد نظر را بروز نمایید و آن را در اختیار کارشناسان خود قرار دهید تا آنها دچار سردرگمی نشوند .

امکان فیلتر کردن برای خرید، رهن اجاره

با ایجاد فیلتر کردن ، کاربران می توانند به راحتی نیاز خود را فیلتر کنند مانند متراژ ملک ، رهن ، اجاره یا خرید ، اداری یا مسکونی بودن ملک ، تعداد اتاق ها و هر آنچه که  بودجه ی کاربر  به آن می رسد و مطابق میلش است را انتخاب نماید .

قابلیت بارگزاری تصاویر و ویدئو

بارگذاری تصویر این امکان را به شما می دهد تا بتوانید از تمام قسمت ملک در وب سایت قرار دهیدد تا کاربران بتوانند دید بهتری نسبت به ملک داشته باشند .

ثبت آگهی در سایت توسط مالک

با توجه به شرایط کنونی (بیماری کرونا) و تعطیلی املاکی ها مالکین می توانند به راحتی و به صورت آنلاین ملک خود را در وب سایت شما قرار دهند و بعد از تایید مدیریت سایت ملک آن ها در سایت بارگذاری گردد .

نمایش املاک ویژه

در این بخش شما می توانید ملک هایی که دارای اهمیت بیشتر است یا مالکانی که در اجاره یا فروش آن ملک عجله دارند قرار دهید تا در بخش جداگانه ای به کاربران نمایش داده شود .

تعریف مشاورین به همراه اطلاعات تماس برای هر مشاور

وب سایت املاکی این امکان را در اختیار مدیر آژانس قرار می دهد تا کارشناسان خود را به طور کامل معرفی نمایند و شماره تماس آن ها را در وب سایت قرار دهند تا کاربران رزومه ای از کارشناسان املاک در اختیار داشته باشند .

طراحی سایت پزشکی