طراحی سایت در ارومیه

طراحی سایت در ارومیه

طراجی سایت در ارومیه که یکی از کلان شهر های ایران، و مرکز استان آذربایجان غربی توسط شرکت توتو وب می تواند بهترین گزینه برای کسب و کار شما و آنلاین کردن آن نیز باشد. از آنجایی که توتو وب به عنوان یک شرکت میزبانی وب، طراحی سایت ، خدمات ثبت و تمدید دامنه ، خدمات را در سطح کشور ارائه می دهد می تواند در پیشبرد اهداف شما هموطنان عزیز ایران گامی بلند بر دارد.

شرکت خدمات فناوری اطلاعات توتو وب همواره در تلاش  است تا بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه نماید تا بتواند گامی بلند در الکترونیکی کردن سیستم ها بردارد.

چرا شرکت توتو وب؟

توتو وب یک شرکت خدمات فناوری اطلاعات که در زمینه های طراحی سایت ،میزبانی وب، ثبت و تمدید دامنه ،سئو ، سرور اختصاصی،سرور مجازی ، پشتیبانی سایت و… با گرد آوری افرادی متخصص در این زمینه ها یک مجموعه کامل در جهت راه اندازی وب سایت شما می باشد ، چرا که اکثر شرکت های طراحی سایت فقط در زمینه طراحی سایت مشعول به فعالیت هستند و هیچ یک از خدمات میزبانی وب ( هاست، سرور مجازی و سرور اختصاصی)، ثبت دامنه و پشتیبانی حرفه ای را به مشتریان خود ارائه نمی دهند و به دلیل اینکه این شرکت ها دسترسی های سطح بالا به این خدمات را ندارند، ممکن است در طی مراحل طراحی سایت و یا بعد از طراحی سایت شما کاربران عزیز به مشکل برخورد کنید.

طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه:

طراحی سایت فروشگاهی یکی از خدمات شرکت توتو وب در ارومیه می باشد که در مشتریان و کاربران خود ارائه می کند.امروزه با پیشرفت علم تکنولوژی ، مردم بیشتر تمایل به خرید آنلاین بدون دردسر و آسان دارند که راه اندازی یک سایت فروشگاهی نیازمند استفاده از بهترین امکانات برای صاحبان سایت های فروشگاهی و مخاطبان آن ها را در پی دارد . اگر شما هم در پی راه اندازی یک سایت فروشگاهی ایده آل ، مغرون به صرفه و حرفه ای هستید ، همین حالا با توتو وب تماس بگیرید.

طراحی سایت رسپانسیو :

رسپانسیو به بخشی از فرآیند طراحی وب سایت گرفته می شود که با استفاده از این تکنیک ، سایت بر روی دستگاه هایی نظیر لپ تاپ، تبلت، تلفن های همراه و همچنین فبلت قابل مشاهده و برای هر کدام از این دستگاه ها، سایت شخصی سازی شده است.زمانی که سایت رسپانسیو باشد ؛فونت ها ، تصاویر رنگ ها ، منو ها، سربرگ سایت ، پاوری سایت و… تغییر شکل داده و باعث می شود در این گونه دستگاه ها تفاوتی را مشاهده کنید.

شرکت طراحی سایت توتو وب با استفاده از تکنیک رسپانسیو که بر روی تمامی پلان های طراحی سایت خود گنجانده است ، به شما این اطمینان را خواهد داد تا یک سایت در خور شخصیت شما و کسب و کارتان را آماده کند.

بهینه سازی و سئو سایت :

سئو ،به فرآیندی گفته می شود که در حین طراحی سایت و بعد از طراحی سایت باید بر روی سایت انجام گیرد که باعث بهبود رتبه سایت بر روی موتور های جستجو ، افزایش سرعت سایت خواهد شد. در طی طراحی سایت کد نویسی ها به صورت استاندارد صورت می گیرد تا کد ها بهینه و به صورت حداکثر کوتاه و فشرده شوند.

اگر شما به دنبال یک سایت مناسب برای شرکت خود و یا در فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولات هستید، باید سئو سایت را هم در نظر بگیرید چرا که اگر شما بهترین سایت دنیا را هم در اختیار داشته باشید ولی هیچ گونه بهینه سازی و سئو رو در آن رعایت نکرده باشید با شکست رو به رو خواهید شد. توتو وب با استفاده از الگوریتم های (مرغ مگس خوار، پاندا ، پنگون و رنک برین ) گوگل را رعایت می کند.

امنیت در پلان های طراحی سایت در ارومیه:

یکی از مهمترین پروسه های معمول در طی مراحل طراحی سایت ، به کارگیری امنیت سایت می باشد که  از اهمیت بالایی برخوردار است. امنیت سایت به فرآیندی گفته می شود که در باگ های کد نویسی و هاست بر طرف شده و به بالاترین سطح امنیتی خود خواهد رسید که این امر باعث تداوم فعالیت کسب و کار خواهد شد.

امنیت سایت چگونه انجام می شود؟

میزبانی وب بر روی هاست های ایمن

استفاده از نرم افزار ها و سیستم عامل های معتبر

استفاده از بروزترین آنتی ویروس ها و فایروال های قدرتمند

استفاده از سیستم های مدیریت محتوای ایمن و معتبرو اصلی

به کارگیری سطح دسترسی

محافظت از مسیر های نفوذ

تعیین محدودیت ها و دسترسی ها

مانیتورینگ هاست و سایت

نصب گواهی SSl