طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

با گسترش حضور مخاطبان و مشتریان در فضای مجازی ، لزوم حضور شرکت ها در اینترنت نیز افزایش یافته است . این حضور نیازمند یک طراحی سایت شرکتی خوب با امکانات و کیفیت مناسب است.

داشتن سایت شرکتی برای برندها مانند خانه و پایگاه های آنان است . از این طریق می توانند محصولات و یا خدماتشان را به دیگران معرفی کنند و یک ارتباط دوطرفه موثر برقرار کنند .​

وب سایت شما مانند ویترین شما در فضای اینترنت است ، بنابر این داشتن یک وب سایت حرفه ای ، جذاب ، با رعایت اصول سئو شما مهم ترین قدم در برندسازی آنلاین خود را برداشته اید .

امروزه مشتریان بعد از شنیدن نام برند شما سریعا نام شرکت را در اینترنت جست و جو می کنند ، به واسطه ی این امر نسبت به کلاس کاری و توانایی ، شرکت شمارا قضاوت می کنند .

وبسایت شما باید دارای طراحی گرافیکی مناسبی داشته باشد.

جلوه های بصری زیبا و مطابق با فضای کسب و کارتان هم مخاطبان را ترغیب به تعامل بیشتر می نماید و وجهه ای مرتب و چشم نوازی از تجارت شما را به تصویر می کشد که همین امر باعث می شود بیشتر در ذهن مخاطبین قرار بگیرید .

یکی از مهمترین اصل طراحی گرافیکی سایت شما رنگبندی مناسب آن است که بتواند هارمونی مناسبی با لوگوی شرکت و رنگ سازمانی داشته باشد .

از دیگر شاخصه های طراحی وبسایت شرکتی طراحی اختصاصی صفحات است .

یکی از نکات مهم این است که شما به طور واضح خدمات و فعالیت های شرکت خود را معرفی نمایید .

باید صفحات مناسب طراحی شوند به عنوان مثال : در صفحه ی درباره ی ما باید به صورت کامل درمورد شرکت توضیحات کامل نوشته شود ، یا به عنوان مثال دیگر در صفحه ی تماس با ما باید آدرس ، شماره تماس ، ایمیل و هرآنچه که بتوانند با شرکت شما ارتباط برقرار کنند قرار دهید .

شرکت توتو وب صفحات اختصاصی کامل و جامعی در مرتبط با شرکت شما را در نظر خواهد گرفت .

از دیگر نکات مهم برای طراحی وب سایت رسپانسیو بودن سایت است .

سایت شما باید سازگاری کامل با گوشی های هوشمند ، لپ تاپ ،کامپیوتر و تبلت را داشته باشد و با استفاده از هرکدام فونت و صفحات سایت بهم نریزد .