نگهداری و پشتیبانی سایت

توتو وب با ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی وب سایت ،کسب  و کار شما را مدیریت خواهد نمود.

پشتیبانی: 24/7

بارگذاری و آپلود محتوا

رفع مشکلات سایت

به روزسانی های سایت

تولید محتوا با استاندارهای سئو

مخاطبان هیچ وقت به دنبال مطالب کهنه  و غیر کاربردی نیستند . اصولا ماهیت محتوا همیشه پایدار است ،مثلا «سئو» همیشه سئو است اما مطلبی گه در سال 2015 برای سئو نوشته شده است با مطلبی که در سال  2018 نوشته می شود تفاوت بسیاری دارد. فرض کنید مقاله ای  که در سال 2015  برای سئو نوشته اید  آن قدر محبوب بوده که همچنان  بعد از گذشت چندین سال  در صفحه اول گوگل حضور دارد. اگر این مقاله را به روز رسانی نکنید ،تردید نداشته باشد که به مرور رتبه آن کاهش پیدا می کند . حتی در صورت عدم کاهش رتبه ،کاربر با ورود به سایت  و مواجه شدن  با یک مطلب قدیمی ،نظر مساعدی نسبت به آن نداده و  از سایت خارج می شود . در صورتی که با افزودن  چند پارا گراف  و یا حتی  چند خط می توان  این مطلب را به روز نموده و کاربر ترغیب کرد تا علاوه بر مطالعه آن ،جذب دیگر مطالب سایت نیز بشود. علاوه بر آن جایگاه خود  را در صفحه  نتایج جستجو نیز حفظ نموده  یا حتی ارتقاء ببخشد.

مدیریت یکپارچه وب سایت

اگر شما هم یک کسب و کار آنلاین راه اندازی نموده اید و سعی دارید در زمینه شروع به فعالیت دارید پس لازم هست که کسب و کار آنلاین شما همچون کسب و کارهای فیزیکی مدیریت شود.

ما تمامی  تمرکز خود را در جهت میریت وبسایت شما انجام خواهیم داد و تمامی  هدفمان این است که در طی مدت این خدمت از سوی توتو وب شما هیچ گونه درگیری فکری دیگری را نداشته باشید و این بخش را با کارشناسان ما سپرده و آسوده خاطر شوید.

ما در بخش نگهداری و پشتیبانی سایت خدمات زیر را ارائه می نماییم امنیت سایت ، ایجاد هرگونه تغییر در ظاهر سایت بجز  Backend ، مدیریت هاست و پشتیبانی و پاسخگوی سوالات شما و همیشه همراهتان هستیم.