سرور مجازی

توتو وب ارائه دهنده سرورهای مجازی (VPS) با استفاده از سخت افزارهای قدرتمند در کشور های ایران و منتخب دنیا با پشتیبانی حرفه ای برای تمامی کسب و کارها 

بدون محدودیت و مدیریت سرور، از سرعت لذت ببرید

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

تا 5 برابر سرعت بیشتر در ایران

سرور مجازی اروپا

سرور مجاری اروپا

منتخب سرورهای مجازی اروپا

چرا توتو وب

همواره همراهتان هستیم

حداکثر سرعت

ما در سرویس های میزبانی وب با استفاده از کانفیگ های حرفه ای توانستیم نهایت سرعت را برای تمامی سرویس ها به ارمغان بیاوریم و تجربه لذت بخشی را برای شما فراهم کنیم.

امکانات نامحدود

ما با در اختیار گذاشتن تمامی امکانات مطرح و موجود برای مشتریانمان این اطمینان را به شما خواهیم داد تا بهترین کسب و کارتان را آماده سازی کنید چرا که بر این باوریم تا تجربه لذت بخشی از میزبانی وب داشته باشید.

SSL رایگان

فناوری امنیتی ssl یکی از مهمترین استاندارد های لازم در جهت ایجاد یک کسب و کار آنلاین می باشد. ما برای تمامی سرویس هایی که در توتو وب مهیا شده است از این گواهینامه استفاده نموده ایم و نیازی نیست بابت در اختیار داشتن این سرویس هزینه ای جدا گانه ای پرداخت نمایید .

حداکثر امنیت

هر روزه چندین  سایت در سرتاسر ایران مورد حملات سایبری قرا می گیرند که بیشترین و متداول ترین نوع این حملات از طریق هاست و سرویس های میزبانی وب انجام می شود .با استفاده از مانیتورینگ 24 ساعته سعی بر این داریم تا حداکثر امنیت را برای شما مهیا سازیم و هر زمان آماده پاسخگویی در زمینه امنیت کسب و کارتان آنلاین شما هستیم .

آپتایم 99.9%


آپتایم فاکتوری مهم برای تعیین و میزان در دسترس بودن سرویس های میزبانی وب می باشد  که هر چه این مقدار بیشتر باشد به معنی در دسترس بودن بیشتر سرویس در وب می باشد.

 

تظمین بازگشت وجه

ما برای تمامی سرویس های ارائه شده میزبانی وب تضمین خواهیم داد که به بهترین شکل ممکن در دسترس خواهد بود .

پاسخ به پرسش های متداول سرور اختصاصی و مجازی

در سرور های اختصاصی تنظیم تمامی کانفیگ های اختصاصی از قبیل( عملکرد، امنیت ، توسعه پذیری ، تخصیص پذیری ) اختصاصی بوده و هیچ  محدودیتی ندارد و تمامی سرور در اختیار خودتان بوده.

سرور های مجازی مخصوص کسب و کارهای کوچک می باشند و می توان چندین وبسایت را بر روی آن ایجاد نمود به طوری که هر  کدام از مالکان قادر  هستند قدرت و میزان Ram , پهنای باند ،ترافیک ، حجم و … را تعیین کنند.

هنگام ثبت سفارش و خرید هر یک از سرویس های سرور اختصاصی و سرو مجازی لیست سیستم عامل هایی که قادر به پشتیبانی از آن توسط توتو می باشد قابل انتخاب است.

در سرور های اختصاصی شما هیچ گونه محدودیتی  نداشته و نخواهید داشت. اما در سرور های مجازی شما محدودیت هایی داشت و قدرت کامل برای راه اندازی یک وبسایت با توان پرداشی خیلی بالایی را ندارید.

هزینه های خرید ، نگهداری  و پشتیبانی سرور های اختصاصی نسبت به سرور های مجازی به لحاظ قدرت و عدم محدودیت بیشتر می باشد.

جهت مدیریت  و نهگهداری سرور های اختصاصی شما نیاز به یک فرد متخصص در جهت نگهداری  آن می باشید. ولی در سرور های مجازی به این صورت نمی باشد.

در توتو وب امکان نصب نرم افزارهایی از قبیل  کنترل پنل ، بانک اطلاعاتی ، میل سرور و …  بر روی سروهای مجازی و اختصاصی وجود دارد.

در صورتی که از توتو وب اقدام به خرید سرور مجازی  و یا اختصاصی کنید نرم افزارهایی بر روی آن نصب خواهد شد که توتو وب از آن ها پشتیبانی نماید.

بله با پرداخت هزینه مجزا در جهت نگهداری ، توتو وب میتواند پشتیبانی سروهای مجازی و اختصاصی خریداری شده را انجام دهد.

سرور های  اختصاصی اراده شده توسط توتو وب در کشور های :ایران ، آلمان، فرانسه، کانادا، آمریکا می باشد.

سرور های مجازی اراده شده توسط توتو وب هم در کشور ایران و منتخب اروپا میزبانی می شود.