فروش آنلاین که به تازگی جای خود را در جامعه ی امروزی باز کرده است مانند نوزادی است که تازه مراحل خردسالیشو میگذرونه تا به بلوغ و رشد کامل برسه خیلی راه در پیش داره .
طراحی سایت فروشگاهی به تنهایی می تواند باعث فروش بیشتر شود . کسانی که عاشق فروش هستند سایت فروشگاهی بهترین گزینه برای آنهاست .

 

طراحی سایت قزوین
کمی به این موضوع فکر کنید با این تورم جامعه داشتن مغازه بهتر و به صرفه تر است یا داشتن سایت فروشگاهی؟شما می توانید با حتی یک سوم اجاره ی مغازه که هر ماه تمامی نگرانیتان رسیدن سر موعد اجاره بها ، پول آب ، برق و غیره هستید یک سایت فروشگاهی راه اندازی کنید تا سود بیشتری نسیبتان شود .
گذشت آن زمانی که خیلی ها اعتمادی به سایت ها و خرید آنلاین نداشتن شما می توانید با گرفتن اینماد این اطمینان را به مشتریان خود بدهید که سایت شما دارای نماد اعتماد است و اینماد شما همان جواز کسب شما می باشد .

یک وب سایت فروشگاهی باید شامل ویژگی های زیر باشه :

 سایت فروشگاهی باید کاربر پسند باشه

سایت باید در عین سادگی دارای ظاهری حرفه ای داشته باشه و همچنین مهمترین ویژگی یک وبسایت سهولت استفاده از آن هست . قابلیت دسترسی  به محصول مورد نیاز کاربر به راحتی باشه  و بتوانند پروسه خرید را،راحت تر تکمیل نماید .
سایت فروشگاهی جدا از دیگر سایت هاست و دارای طراحی گرافیکی خاص و منحصر به فرداست .
استفاده از روانشناسی رنگ ها در طراحی سایت یکی از مهمترین ویژگی های وب سایت منحصر به فرد می باشد که ما آن را برای شما فراهم خواهیم نمود .

 

طراحی سایت قزوین

رسپانسیو باشد

بیشتر افراد خرید آنلاینشان از طریق موبایلشان است تا از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ به همین دلیل خیلی مهم است محتوایی که با هر وسیله ای که به آن دسترسی دارید سازگار باشد .

 

طراحی سایت قزوین

محتوای واضح

قرار دادن عکس و فیلم از محصولتان یکی از مهمترین ارکان سایت شماست .گالری تصاویر شما همانند ویترین شماست پس باید خیلی به آن برای جلب مشتری توجه کنید .لازمه ی داشتن عکس مناسب سایتتان گرفتن عکس از تمام زوایای محصولتان است واقعی بودن عکس ها بسیار حائزاهمیت است پس بهتر است عکس ها از خود محصولاتتان باشد . عکس و فیلم محصولات باید سایز و حجم مناسب داشته باشند و همچنین در صفحات مشخص و مناسب خود قرار بگیرند . فونت مناسب با سایز و رنگ  مناسب از دیگر عوامل محتوای واضح است .

 

طراحی سایت قزوین

دیدگاه و نظرات

اکثر افرادی که به تازگی می خواهند از شما خرید کنند نظرات ایجاد شده توسط کاربران درباره محصولات را می خوانند .
نظرات چه منفی باشد چه مثبت برای سایت مفید است . شاید با خود فکر کنید که نظر منفی هیچ وجهه ی مثبتی برای سایت شما ندارد اما سخت در اشتباهید محصولی که دارای نظر منفی است به این معنا نیست که شما دیگر نمی توانید فروشی داشته باشید ، نظر منفی نشان دهنده ی صداقت شماست . داشتن نظر منفی می تواند مثبت باشد.

 

طراحی سایت قزوین

درگاه پرداخت

یک وب سایت فروشگاهی حتما باید دارای درگاه پرداخت باشد تا مشتریان بتوانند به صورت مستقیم هزینه ی محصول را پرداخت کنند . اگر به هر دلیلی مجبور بودید پرداخت آنلاین را محدود کنید حتما به مشتریان دلیل را توضیح دهید.

 

طراحی سایت قزوین

حمل و نقل

خیلی از افراد به دلیل اینکه نمی دانند چه مقدار باید برای پست هزینه کنند از خرید خود صرف نظر می کنند بنابر این خیلی مهم است که در همان مرحله ی خرید مبلغ حمل و نقل برای خریدار محاسبه شود .

 

طراحی سایت قزوین

تماس با ما

برای یک وب سایت فروشگاهی صفحه ی تماس با ما از اهمیت زیادی برخوردار است . هرگز روش تماس مشتری با شما یا دسترسی به پشتیبانی سایت را سخت نکنید و راه های مختلفی برای دسترسی مشتری به شما از جمله شماره تماس ، ایمیل و فرم آنلاین و… را هنگام طراحی وب سایت فروشگاهی را در نظر بگیرید .​

طراحی سایت قزوین