هاست وردپرس

اگر به دنبال طراحی یک سایت هستید، حتما با دو عبارت هاست و دامنه روبرو شده اید. برای طراحی سایت های وردپرسی نیاز است تا شما از یک میزبانی یا هاست وردپرس برای راه اندازی سایتتان استفاده کنید. به عبارت بهتر برای این که اطلاعات مورد نظر شما بر روی سایت به نمایش گذاشته شوند، نیاز به خرید یک هاست را دارید.

بسیاری از افراد اهمیتی را برای انتخاب هاست در نظر نمی گیرند و از کنار آن خیلی راحت رد می شوند. این یک تفکر و تصور کاملا اشتباه است که افراد ناآگاه در این مورد دارند. در صورتی که در انتخاب هاست خود بی دقتی به خرج دهید و هیچ وسواسی را نداشته باشید، در آینده نه چندان دور عواقب جبران ناپذیری گریبان سایت شما را خواهد گرفت. هر چقدر از اهمیت انتخاب یک هاست مناسب بگوییم باز هم کم گفته ایم. انتخاب یک هاست مناسب و با کیفیت تاثیری مستقیم و فراتر از حد تصور را بر روی عملکرد سایتتان می گذارد. این اما پایان ماجرا نیست چرا که امنیت سایت شما نیز زیر سایه انتخاب یک هاست مناسب می باشد.

وردپرس یکی از سیستم های مدیریت محتوا می باشد که این روزها بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند. هاست وردپرس هاستی مخصوص و منحصر به فرد برای این سیستم مدیریت محتوا می باشد. شرکت توتو وب با در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوت وردپرس، هاست هایی را متناسب با این سیستم مدیریت محتوا ارائه می دهد که بتواند اختلالات و ضعف های این سیستم را به بهترین شکل ممکن بهینه کند. این هاست ها کاملا با فضای ابری و یا CDN سازگار هستند و فضای مناسبی را برای نصب و راه اندازی وردپرس برای کاربران فراهم کرده اند.

هاست
طراحی سایت در قزوین با رعایت تمامی موارد امنیتی

امنیت هاست وردپرس

امنیت یکی از مولفه های مهمی به حساب می آید که هر سایتی باید آن را داشته باشد. سایتی که امنیت نداشته باشد هیچ ارزشی را ندارد. سایت های فروشگاهی در زمره سایت هایی به حساب می آیند که باید امنیتی بسیار زیادی را داشته باشند. شاید این سوال را داشته باشید که چه مولفه و المان هایی می توانند امنیت سایت را تامین کرده و بر روی آن تاثیر بگذارند. شاید با بیان کردن این موضوع دهانتان از تعجب باز بماند که انتخاب هاست وردپرس مناسب می تواند بیش ترین تاثیر را بر روی امنیت سایت شما بگذارد.

اگر در مورد هاست ها اطلاعاتی داشته باشید، حتما با این موضوع آشنا هستید که هاست لینوکسی و ویندوزی زیر مجموعه ای از هاست ها می باشند. در نگاه اول این سوال برایتان پیش می آید که امنیت کدام هاست وردپرس بیش تر از دیگری است. در خصوص این موضوع نمی توان یک صحبت قطعی داشت چرا که هر کدام از این هاست ها مزایا و معایب خود را دارند. با توجه به این موضوع بهتر است تمرکز خود را تنها بر روی انتخاب یک شرکت مناسب برای خرید هاست بگذارید و خیلی وارد حاشیه نشوید.

میزبانی وب وردپرس تخصص ماست

ما تمامی کسب و کارها را تحت پوشش قرار داده ایم.

مانیتورینگ و پشتیبانی حرفه ای

اولین و مهم ترین دلیل که مردم برای خرید هاست وردپرس در ارتباط با آن تحقیق می کنند، موضوع مانیتورینگ حرفه ای می باشد. هر فردی در کسوت مشتری قطعا به دنبال این موضوع است که بعد از خرید بتواند یک پشتیبانی حرفه ای داشته باشد که در صورت بروز مشکل بتواند به آن ها مراجعه کرده و مشکل خود را حل نماید. همین موضوع پشتیبانی به تنهایی برای این که بتوانید یک شرکت را انتخاب نمایید کفایت می کند. شاید پیش خود این سوال را داشته باشید که منظور از مانیتورینگ حرفه ای چیست؟ جای دوری برای یافتن پاسخ سوال خود نروید؛ چرا که می خواهیم در خصوص این موضوع نیز صحبت کنیم.

برای این که بتوان اختلالات سیستمی را در هر لحظه برطرف کرد، نیاز است تا از ابزارهای ویژه و به روزی استفاده کرد که بتواند در هر لحظه مشکلات سیستمی را حل کند. یک شرکت میزبانی حرفه ای ارائه دهنده انواع هاست وردپرس باید از تجهیزات و ابزارهای جدید استفاده کرده و در هر لحظه نیز بر روی عملکرد سیستم های سروری خود نظارت داشته باشد تا در صورت وجود کوچک ترین اختلالی بتواند آن ها را رفع نماید. اگر می خواهید خیالتان از هر بابتی راحت باشد انتخاب شما باید تیمی حرفه ای همچون توتو وب باشد.

هاست