شرایط استفاده از خدمات

۱- شرایط و ضوابط کلی ارائه خدمات:

تمامی مشتریان و استفاده کنندگان از خدمات توتو وب اعم از حقیقی و حقوقی موظف به رعایت شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه می باشند. فلسفه وجود چنین توافقنامه ای، حصول اطمینان از این مطلب است که مشتریان ضمن استفاده از سرویسهای این شرکت ، حقوق سایر استفاده کنندگان را نیز رعایت می کنند و شرایطی بوجود نمی آورند که سرویس دهی ما به سایرین با اختلال مواجه شود.توتو وب حق اضافه، حذف و یا اصلاح هر یک از موارد این مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می دارد و این عمل را می تواند از طریق ارسال موارد اصلاحی در سایت اصلی شرکت یا اعلام رسمی شرایط اصلاح شده انجام دهد. هر گونه اعتراض نسبت به تخلف مشتری از شرایط استفاده می بایست به آدرس ایمیل ما ارسال شود.​

۲- مسئولیت مشتریان:

مشتریان ما مسئول فعالیت خود بر روی اینترنت هستند و از آنها خواسته می شود که حقوق سایر مشتریان این سرویس دهنده را محترم بشمارند.توتو وب این حق را برای خود محفوظ می دارد که خدمات ارائه شده به مشتریانی که از خدمات توتو وب به گونه ای استفاده می کنند که تأثیر مخربی بر دیگر مشتریانش دارد و یا مصرف غیر منصفانه دارند ویا از یک هاست برای کاربری غیر تعریف شده برای آن پلان بصورت غیر نرمال و غیر استاندارد استفاده می کنند (مثلا راه اندازی سایت فروشگاهی روی هاست معمولی ویا راه اندازی ربات روی هاست معمولی ویا استفاده هاست نامحدود یا ارزان بعنوان هاست دانلود) را بدون اطلاع قبلی معلق نموده یا بدون عودت وجه فسخ نماید.

۳- استفاده غیر قانونی:​

سرورها و خدمات میزبانی وب شرکت توتو وب فقط می بایست با اهداف قانونی مورد استفاده قرار بگیرند. ارسال، نگهداری یا توزیع هر نوع اطلاعات، داده ها یا مطالب، که در مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی باشد، یا آنچه که مستقیماً باعث تسهیل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.
تمامی سرویس های کاربران از این نوع “بدون اخطار قبلی”،” عودت وجه” و “در اختیار گذاشتن بکاپ”، ملغی خواهد شد.
هیچ همکاری و مذاکره ای با این نوع کاربران انجام نخواهد شد.

۴- منابع سخت افزاری سرور:

استفاده از منابع سخت افزاری سرور مانند Cpu, Ram, Network و … برای هر یک از مشتریان حداکثر تا ۱% ظرفیت کل در یک روز مجاز است. توتو وب تنها مرجع قضاوت در مورد آنچه که میزان بالای استفاده از منابع سرور است، می باشد. هر سرویس میزبانی وبی که تشخیص داده شود فعالیتش با عملکرد صحیح سرور یا سلامت شبکه در تضاد است، “بدون اعلام قبلی” و “عودت وجه”بسته خواهد شد.
جریمه اتلاف وقت بخش فنی برای برگرداندن سرور به حالت نرمال و رفع قطعی و کندی بوجود آمده برای سایت های دیگر روی آن سرور از ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال آغاز می گردد.

۵- ارسال هرزنامه (Spam):

ارسال حجم زیادی پیامهای غیر ضروری و یا بازرگانی از طریق اینترنت (که به این عمل ارسال اسپم می گویند) بدون توجه به اینکه این عمل ظرفیت سرور را پر می کند یا در سرویس دهی به مشتریان توتو وب اختلال ایجاد می نماید یا خیر، ممنوع است. هر گونه توزیع و یا فروش نرم افزارهایی که برای ارسال هرزنامه به کار می روند نیز، بر روی سایتهایی که بر روی سرورهای ما قرار دارند، ممنوع است. متخلفین از این بند می بایست جریمه ای معادل حداقل ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال بابت زمان رفع مشکلاتی که در نتیجه ارسال هرز نامه برای سایت های روی سرور مربوطه و آی پی آن بوجود می آید بپردازند و سایت آنها نیز بلافاصله مسدود خواهد شد.توتو وب این حق را برای خود محفوظ می دارد که به صلاحدید خود در مورد اینکه چه موردی تخلف از این بند را مشخص می کند، تصمیم گیری نماید. در موارد ارسال اسپم تعداد بسیار بالا هاست “بدون اعلام قبلی” و “عودت وجه” بسته خواهد شد.

۶- ویروسها و سایر فعالیتهای تخریبی:

استفاده از سرویسها یا تجهیزات توتو وب برای ایجاد یا ارسال ویروسها، کرمها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است. بموجب این بند از شرایط ارائه سرویس، وجود سایت های حاوی هرنوع فایل آلوده بهر نحو عملی خرابکارانه و عمدی تلقی شده و سریعا ساسپند می شوند و هرگونه همکاری مانند تحویل بکاپ، ریست کردن اکانت و یا پاسخ به تیکتهای ایشان بعمل نخواهد آمد.
این نوع سایت ها حق میزبانی روی هیچ یک از سرور های ما را نخواهند داشت.
کاربران همواره با ابزار های موجود روی اینترنت باید از عدم آلودگی فایل های خود اطمینان پیدا کنند. آموزش نحوه استفاده و معرفی آنها به عهده ما نمی باشد.
تمامی سرویس های کاربری که دو سرویس آلوده داشته باشد از دسترس وی خارج خواهد شد و سرویس جدید به ایشان ارائه نخواهد شد.
مبالغ دریافتی از مرتکبین عمل مجرمانه و تخریبی شامل بازگشت وجه نمی باشند.
سایت هایی که بدستور مراجع قضایی، پلیس فتا و دیتاسنتر بسته می شوند مطابق همین بند با ایشان رفتار خواهد شد.

۷– برنامه های اجرایی:

هر نوع برنامه ای که خطر امنیتی بالقوه ای را ایجاد نماید یا به نظر برسد که بر عملکرد سرور یا سلامت شبکه تأثیر نادرستی دارد بسته خواهد شد یا به صورت خودکار و بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. توتو وب برنامه های اجرایی را که با سایتهایی که توسط این سرویس دهنده میزبانی شده اند در ارتباط اند یا هر برنامه ای را که احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار می گیرند، مجاز نمی داند.

۸– تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات (Backup):

شرکت توتو وب از تمام اطلاعات سایتها و بانکهای اطلاعاتی مشتریان، به صورت منظم، نسخه پشتیبان تهیه می کند اما بجز در مواردی که این سرویس دهنده کتباً با مشتری به توافق رسیده باشد، مشتریان منحصراً و کاملاً مسئول مدیریت و تهیه نسخه پشتیبان از تمام اطلاعات خود هستند و در صورتی که در مورد خاصی نیاز به بازیابی اطلاعات از دست رفته مشتری بود و نسخه پشتیبان سرور به درستی عمل نکردند، توتو وب به هیچ وجه مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد. درصورت بروز مشکل و نیاز به بکاپ کاربر می بایست از بکاپ تهیه شده خود استفاده و آنرا ریستور کند.
– کاربران می بایست در زمان فعال و سالم بودن سایت خود از اطلاعات خود بکاپ بروز تهیه کنند. هیچ نسخه بکاپی بصورت موردی به کاربر قابل ارائه ویا قابل بازیابی نمی باشد.
– در هیچیک از سرویس های ما چه در حالت فعال ویا پس از ساسپند شدن و یا پاک شدن هاست و اطلاعات سرویس (به هر دلیل) تحویل بکاپ به کاربر تعریف نشده است. در این مورد تیکت و درخواست ارسال نفرمایید.
– کاربرانی که هر نوع تخلف داشته اند، هیچ نوع بکاپی از اطلاعات خود دریافت نخواهند کرد (می بایست بر اساس ارزش اطلاعات خود، قبلا بصورت دوره ای بکاپ گیری کرده باشند). در این مورد تیکت و درخواست ارسال نفرمایید.

۹- پرداخت صورتحاسب ها:

مشتری موظف است جهت جلوگیری از قطع هر گونه سرویس در توتو وب 1 روز مانده تا موعد سرویس نسبت به تمدید آن اقدام نماید . در صورت عدم پرداخت صورتحاسب تا موعد مقرر، توتو وب می تواند اقدام به مسدود سازی سرویس کاربر اقدام نماید و از این جهت توتو وب هیچ گونه مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات  سرویس ها نخواهد داشت و در صورت عدم پرداخت تا 3 روز کاری سرویس مورد نظر به صورت کامل از حذف و کلیه بک آپ ها حذف خواهند شد.

۱۰- فورس ماژور

توتو وب هیچ گونه تضمین و تعهدی که مربوط به موارد فورس ماژور همانند: از جمله بلایای طبیعی ، اعتصاب ، زمین لرزه ، آتش سوزی، سیل، انفجار، تصادفات ،  جنگ، شورش ، کمبود نیروی کار، توقیف ، انواع محدیدیت ها و تحریم ها ی بین المللی و یا ملی و مواردی که غیر قابل پیش بینی می باشد نداشته  و نخواهد داشت.

۱۱-نحوه ارتباط :

ارائه هر گونه خدمات ، فروش و پشتیبانی محصول صرفا در سامانه مشتریان توتو وب ثبت می شود و از شما کاربر گرامی خواهشمند است جهت ارائه بهتر خدمات و شفافیت این موضوع صرفا با استفاده از بخش ارسال تیکت ما را در جهت ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

امتیار دهید