پشت آنچه که ما ارائه می دهیم ، برنامه ریزی زیرکانه ، تلاش مجدانه و اجرای به موقع ما نهفته است. خدمات ما فقط با ایجاد وب سایت ختم نمی شود. ما یک کسب و کار خلق می کنیم.

هاست وردپرس توتو وب

میزبانی وب وردپرس

میزبانی وب وردپرس یکی از محصولات ویژه و انحصاری توتو وب می باشد که با استفاده از برخی ابزار ها توانسته است یک میزبانی وب مطمئن و بهینه سازی شده برای وردپرس را مهیا کند.

طراحی سایت توتو وب

طراحی سایت

تجربه راه اندازی یک کسب و کار 24 ساعته به مشتریان در دنیای بزرگ اینترنت بدون هیچ گونه محدودیت زمان و مکان ، شفاف و بدون ضریب خطا را در کنارتان هستیم.

توتو وب

ثبت/تمدید دامنه

قیمت مناسب دامنه ، پشتیبانی حرفه ای ، ثبت /انتقال و تمدید آنی دامنه های ملی و بین المللی را هم اکنون توسط سامانه توتو وب تجربه کنید .

ضرورت طراحی حرفه ای وب سایت

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا برای راه اندازی سایت می باشد. وردپرس یک  سیستم مدیریت محتوای کاربر پسند و در عین حال قدرتمند است که بیشتر کسب‌وکارها از وردپرس استفاده می‌کنند. چه یک وبلاگ نویس یا صاحب یک کسب و کار باشید، می خواهید یک حضور آنلاین ایجاد کنید، وردپرس یک شروع عالی با فضای زیادی برای رشد است. اما آیا قالب اصلی وردپرسی که اکنون استفاده می کنید برای نیازهای شما کافی است؟ آیا وب سایت شما را متمایز می کند یا در نگاه اول یک سایت وردپرس ساده را فریاد می زند؟

طراحی حرفه ای وب سایت وردپرسی یک ضرورت است. دیگر فقط حضور آنلاین کافی نیست. شما باید متمایز شوید و تصویری از برندسازی حرفه ای خود را ایجاد کنید. اما این کافی نیست که یک سایت وردپرسی خوب به نظر برسد، بلکه باید حرفه ای به نظر برسد. توتو وب راه حل های سفارشی طراحی وب سایت وردپرس را ارائه می دهد که تأثیر زیبایی شناسی برند را با سطح بالایی از عملکرد و تجربه کاربری عالی ترکیب می کند.

 
 
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی

میزبانی وب وردپرس تخصص ماست

ما تمامی کسب و کارها را تحت پوشش قرار داده ایم.

سئو

سئو

بیشتر ترافیکی که وارد سایت می شود، از طریق جستجوی طبیعی افراد در موتورهای جستجوی بزرگی همچون گوگل، بینگ و یاهو است. رسانه های اجتماعی و سایر انواع ترافیک نیز می توانند بازدیدهایی را برای سایت بیاورند. اما موتورهای جستجو، روش ابتدایی و اصلی ناوبری بیشتر کاربران اینترنتی است. موتورهای جستجو در فراهم آوردن ترافیک هدفمند، بی نظیر و منحصر به فرد هستند. زمانی که افراد دنبال محصول یا خدمات مورد نیاز خود می گردند، اولین جایی که مدنظر قرار می دهند موتورهای جستجو است.

موتورهای جستجو مسیری را برای سایت شما فراهم می کنند و بازدیدکننده را به سایتتان انتقال می دهند. اگر موتور جستجویی سایت شما را نیابد یا محتوای موجود را به پایگاه داده خود اضافه ننماید، فرصت را برای به دست آوردن ترافیک هدفمند به سایت از دست می دهید. تولید ترافیک هدفمند برای سایت، محبوبیت و درآمد را برایتان به ارمغان می آورد. در مقایسه با سایر روش های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، بازگشت سرمایه گذاری استثنایی دارد.

استفاده درست از سئو می تواند هزاران بازدید کننده را وارد سایت کند. توجه آن ها را به مطالب موجود جلب نماید. سئو هم محتوا را در اختیار موتورهای جستجو قرار می دهد، هم رتبه آن را افزایش می دهد.

ویژگی های توتو وب

هر چیزی که وب سایت شما از راه اندازی تا موفقیت نیاز دارد.

وبلاگ توتو وب

برخی از نمونه کارها